I sesja nowo wybranej Rady Gminy Ostaszewo

Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Gdańsku II z dnia 5 listopada 2018 r. informuję mieszkańców Gminy Ostaszewo, że w dniu 19 listopada 2018 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali Gminnego Domu Kultury i Sportu w Ostaszewie odbędzie się I sesja nowo wybranej Rady Gminy Ostaszewo.

Czytaj więcej...

XLIII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Ostaszewo

Informujemy mieszkańców Gminy Ostaszewo, że w dniu 13 listopada 2018 r. (wtorek) o godz. 16.00 w sali narad Urzędu Gminy Ostaszewo odbędzie się XLIII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Ostaszewo.

czytaj więcej...

Obchody Dnia Niepodległości w Palczewie

CCI20181106

Szkolenie dla hodowców świń

ASF

Oferta na realizację zadania publicznego

Wójt Gminy Ostaszewo przedstawia ofertę złożoną przez Klub Sportowy Mady Ostaszewo, ul. Kwiatowa 4, 82-112 Ostaszewo na wsparcie realizacji zadania publicznego zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r., Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

Czytaj więcej...

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko ds. księgowości budżetowej

Ostaszewo, dnia 29.10.2018 r.

INFORMACJA
o wynikach naboru na wolne stanowisko
ds. księgowości budżetowej
w Urzędzie Gminy Ostaszewo ul. Kościuszki 51, 82-112 Ostaszewo

Na podstawie art. 15 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1202 z późn. zm.) Wójt Gminy Ostaszewo informuje, że w wyniku zakończenia procedury otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. księgowości budżetowej w Urzędzie Gminy Ostaszewo została wybrana Pani Joanna Mączyńska zamieszkała w Nowej Cerkwi.

Uzasadnienie

Spośród kandydatów dopuszczonych do drugiego etapu naboru, jakim była rozmowa kwalifikacyjna z członkami Komisji Rekrutacyjnej, Pani Joanna Mączyńska została najlepiej oceniona m.in. za posiadanie przygotowanie merytoryczne do podjęcia pracy na stanowisku ds. księgowości budżetowej. Ponadto spełniła wszystkie niezbędne wyganiania konieczne do zatrudnienia.

                                                

       Wójt Gminy
Michał Chrząszcz


Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w przedsięwzięciu pod nazwą „Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG", które odbędzie się 14 listopada 2018 r. w Nowym Dworze Gdańskim w Żuławskim Parku Historycznym przy ul. Kopernika 17, w godzinach 11.00-15.00.

Czytaj więcej...

Zasubskrybuj nasz kanał RSS!

feed-image Nasze doniesienia
Sunday the 18th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.