Oficjalne otwarcie stadionu w Ostaszewie

Drukuj
wtorek, 31, lipiec 2018

 Oficjalne otwarcie stadionu w Ostaszewie w piłkarskiej oprawie

mady

W ubiegłą sobotę 28 lipca 2018r. nastąpiło oficjalne otwarcie stadionu w Ostaszewie. Oprawę stanowił mecz piłki nożnej, w którym drużyna oldboyów Mady Ostaszewo podjęła drużynę oldboyów Żuławy Nowy Dwór Gdański.

Przed meczem "symboliczny klucz" do zmodernizowanego stadionu w Ostaszewie, z rąk wójta Michała Chrząszcza i przewodniczącego Rady Gminy Wojciecha Wycichowskiego, odebrał Michał Mikołajczak, kierownik klubu z Ostaszewa.

Przypomnijmy, że drugi etap modernizacji odbywał się w latach 2017-2018 i polegał on na budowie trybuny piłkarskiej na 204 osoby, wiat sportowych dla zawodników, ogrodzeniu płyty boiska od strefy kibiców i - tak długo wyczekiwanej - budowie budynku socjalnego. Na realizację modernizacji stadionu gmina Ostaszewo pozyskała dofinansowanie zewnętrzne.

Po części oficjalnej oldboje Mad Ostaszewo rozegrali towarzyski mecz z oldbojami Żuław Nowy Dwór Gdański. Spotkanie, w podstawowym czasie zakończyło się zwycięstwem Żuław 6:4. Następnie rozegrano serię rzutów karnych, którą wygrali gospodarze spotkania, 4:2.

Wszystkim organizatorom i współorganizatorom tego sportowego wydarzenia należą się podziękowania, w szczególności dla Przewodniczącego Rady Gminy Pana Wojciecha Wycichowskiego a także Kierownika Klubu Pana Michała Mikołajczaka, Sołtysa sołectwa Ostaszewo – Pana Jana Szeptaka oraz dla Pań z KGW Ostaszewo. DZIĘKUJEMY

Więcej zdjęć pod adresem:

http://nowydworgdanski.naszemiasto.pl/artykul/ostaszewo-mecz-oldbojow-mady-i-zulawy-pilkarska-oprawa-dla,4744339,artgal,t,id,tm.html

 

 

 

 

 

Tuesday the 19th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.