Ogłoszenie o trwającym przetargu :Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Nowej Cerkwi

Drukuj
czwartek, 27, lipiec 2017

Informujemy o trwającym przetargu na (przebudowę) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Nowej Cerkwi. Zapraszamy do składania ofert!

Zakres robót budowlanych obejmuje modernizację (przebudowę) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Nowej Cerkwi: 1. klasa drogi D, jezdnia szerokości 3,0 m, pobocza szerokości 0,5 m. Łączna szerokość drogi 4,0 m; 2. przebudowywany odcinek rozpoczyna się od skrzyżowania z drogą powiatową na granicy działki nr 24 i kończy na wysokości końca działki nr 32 – grunty rolnicze, pastwiska, długość odcinka wynosi 517,00 mb (projektowane płyty YOMB) + 60 mb (nawierzchnia z trylinki do przełożenia), łącznie 577 mb; W związku z powyższym planuje się: 1. wykonanie drogi twardej z płyt żelbetowych, wielootworowych typu YOMB 100x75x12 w układzie śladowym (pasowym), krótszy bok równolegle do osi drogi, płyty w odstępie 1,0 m, 2. wykonanie skrzyżowań o nawierzchni pełnej, 3. wykonanie zjazdów indywidualnych o nawierzchni pełnej, 4. regulację istniejącego rowu względem poboczy projektowanej drogi, 5. wykonanie odwodnienia koryta drogi, 6. uporządkowanie poboczy dróg i pasa drogowego, 7. przełożenie istniejącej nawierzchni z kostki betonowej sześciokątnej w celu regulacji spadku poprzecznego, 8. wykonanie oporników betonowych. Czytaj więcej...

Thursday the 13th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.