Dzień Seniora

Drukuj
wtorek, 17, październik 2017

ds

Z okazji corocznie obchodzonego w gminie Dnia Seniora, w dniu 12 października br. w świetlicy wiejskiej w Gniazdowie Wójt Gminy Ostaszewo Michał Chrząszcz przekazał na ręce Pani Krystyny Siudak, Przewodniczącej Koła Terenowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Ostaszewie symboliczny bukiet kwiatów i odczytał najserdeczniejsze życzenia skierowane do naszych seniorów o następującej treści:

Szanowni Państwo.


Z okazji Dnia Seniora pragnę z ogromnym szacunkiem pochylić głowę przed szacownym pokoleniem najstarszych mieszkańców gminy Ostaszewo. To szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młodsze pokolenia. To Seniorzy są bowiem źródłem życiowej mądrości, której nabywa się właśnie z upływem lat.


W tym uroczystym dniu proszę abyście przyjęli moje najserdeczniejsze życzenia: aby był to dla Państwa okres zasłużonego, prawdziwego odpoczynku i pełnej satysfakcji z przeżytych lat. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do niespełnionych marzeń i zamierzeń oraz właściwego wykorzystania życiowej wiedzy.
Życzę Państwu również stale towarzyszącego dobrego samopoczucia, zadowolenia i spełnienia marzeń.

Tuesday the 19th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.