Spotkanie informacyjne: "Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi"

Drukuj
piątek, 20, październik 2017

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 25 października 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zasadami przygotowania biznesplanu na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich.

 

W programie spotkania m.in.:
- wprowadzenie do tematyki biznesplanu,
- warsztaty z częścią praktyczną – szczegółowa analiza struktury wniosku o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej na przykładzie Urzędu Pracy,
- biznesplan krok po kroku - warsztaty z częścią praktyczną – szczegółowa analiza struktury biznesplanu oraz wniosku o pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
- źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsca spotkań:
Spotkanie odbędzie się w środę 25 października 2017 r., w godz. 10:00-13:00, w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Malborku przy ul. Kościuszki 54 (budynek Centrum Informacji Turystycznej).
Zgłoszenia:
Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 24 października 2017 r. lub telefoniczne pod numerem 728 486 436.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu.

Z poważaniem,
Adam Murawski
Specjalista ds. Funduszy Europejskich
Lokalna Grupa Działania Małe Morze
ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck
Lokalny Punkt Informacyjny w Malborku, ul. Kościuszki 54, 82-200 Malbork
tel. 668 530 058, 728 486 436, faks 55 629 32 55, skype: lpimalbork
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.pomorskiewunii.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.facebook.com/pomorskiewunii
Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00 - 18:00.
wtorek-piątek 8:00 - 16:00

Wednesday the 12th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.