Rekrutacja do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2019/2020

Drukuj
poniedziałek, 21, styczeń 2019

Rekrutacja do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2019/2020


Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ostaszewo określa Zarządzenie Nr 10/2019 Wójta Gminy Ostaszewo z dnia 17.01.2019 r.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2019/2020, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ostaszewo

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas I publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2019/2020, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ostaszewo

Kryteria rekrutacji


Przedszkole i oddziały przedszkolne
W przypadku równorzędnych wyników uzyskanych na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego lub jeżeli po zakończeniu tego etapu dane publiczne przedszkole, oddział przedszkolny w danej publicznej szkole podstawowej nadal dysponuje wolnymi miejscami, na drugim etapie postepowania rekrutacyjnego są brane pod uwagę kryteria określone przez organ prowadzący, zgodnie z Uchwałą Nr XXIV/158/2017 Rady Gminy Ostaszewo z dnia 28 marca 2017 r. w sprawie: określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ostaszewo.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą zostać przyjęci do klasy I po przeprowadzeniu postepowania rekrutacyjnego, jeżeli dana publiczna szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami. W postepowaniu rekrutacyjnym są brane pod uwagę kryteria określone przez organ prowadzący, zawarte w Uchwale Nr XXIV/157/2017 Rady Gminy Ostaszewo z dnia 28 marca 2017 r. w sprawie: określenia kryteriów rekrutacji do publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ostaszewo.

Sunday the 16th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.