Konkurs na dyrektora Zespołu Szkół w Ostaszewie rozstrzygnięty

Drukuj
czwartek, 30, styczeń 2020

dyrektor zs

W dniu 30 stycznia 2020 roku w Urzędzie Gminy Ostaszewo odbyło się uroczyste wręczenie aktu powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół w Ostaszewie na okres 5-letniej kadencji, tj. do 31 sierpnia 2024 roku. Funkcję tę od dnia 01 lutego 2020 r. sprawować będzie Pan Sławomir Rozwalak.

Kandydat na stanowisko dyrektora został wyłoniony w drodze konkursu. Komisja konkursowa składała się z 12 członków: trzech przedstawicieli organu prowadzącego szkołę, trzech przedstawicieli organu sprawującego nadzór pedagogiczny, dwóch przedstawicieli rady pedagogicznej, dwóch przedstawicieli rady rodziców oraz dwóch przedstawicieli związków zawodowych. Podczas rozmowy z komisją kandydaci przedstawili koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły oraz odpowiadali na pytania zadawane przez członków komisji. Następnie, w wyniku tajnego głosowania komisja wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora w osobie Pana Sławomira Rozwalaka.

Akt powierzenia stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Ostaszewie wręczył Wójt Gminy Ostaszewo - Michał Chrząszcz, który pogratulował wygrania konkursu oraz życzył dyrektorowi satysfakcji z pracy zawodowej, trafnych decyzji w zarządzaniu i owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami oraz organem prowadzącym .

Saturday the 6th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.