Podsumowanie Działań Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania w 2021 roku

Drukuj
środa, 29, grudzień 2021

loga 1 2

Informacja o podsumowaniu Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania w 2021 roku:* Podpisaliśmy 40 umów o wsparcie pomostowe w ramach projektu finansowanego z RPO pt.:"Trwałe przedsiębiorstwo drogą do sukcesu II wsparcie aktywności zawodowej mieszkańców powiatów malborskiego i sztumskiego";
* Przyznaliśmy 6 dotacji na stworzenie działalności gospodarczych  oraz 4 dotacje na projekty związane z budową i modernizacją infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej obszaru LGD w ramach realizacji RLKS;
* W ramach wymiany dobrych praktyk gościliśmy u siebie grupę z Podlasia - LGD SZLAK TATARSKI.
* W ramach działań aktywizacyjnych zorganizowaliśmy strefę animacji w czasie dożynek gminnych w miejscowości Gniazdowo, udzielaliśmy również informacji na temat możliwości otrzymania dotacji w czasie 10 wydarzeń na terenie powiatów nowodworskiego i malborskiego.
* Zorganizowaliśmy szkolenie oraz spotkanie informacyjne skierowane do potencjalnych beneficjentów chcących ubiegać się o wsparcie finansowe.

W ROKU 2022 planujemy ogłosić nabory wniosków na przedsięwzięcia:
* 1.2.3. Stworzenie przedsiębiorstw wspierających gospodarczy rozwój regionu
* 1.1.3 Uatrakcyjnienie niekomercyjnej oferty turystycznej i rekreacyjnej obszaru Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.zulawskalgd.pl

Thursday the 20th.
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.