Sprawozdanie z zadania "Termomodernizacja dwóch obiektów użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo" i korzyści wynikające z działań termomodernizacyjnych

Drukuj
wtorek, 13, październik 2015

termo nkDnia 09.09.2014 roku Gmina Ostaszewo wystąpiła do Wojewódzkiego FunduszuOchrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku z wnioskiem o dofinansowanie zadania polegającego na „Termomodernizacji dwóch obiektów użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo”. Wniosek został zakwalifikowany do dofinansowania w formie dotacji do kwoty 130 000 zł oraz pożyczki do kwoty 220 000 zł. Dnia 05 maja 2015 roku Gmina ogłosiła przetarg na w/w zadanie. Przetarg rozstrzygnięto, wyłoniono wykonawcę, z którym podpisano umowę 18 czerwca 2015 roku. 09 lipca 2015 roku podpisana została umowa dofinansowania nr WFOŚ/PD/31/2015 zawarta pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, a Gminą Ostaszewo na dofinansowanie realizacji w/w zadania. Inwestycja obejmowała dwa budynki- świetlicę w Nowej Kościelnicy oraz szkołę w Nowej Cerkwi. W ramach zadania wykonano następujące prace: ...Czytaj pełny raport(PDF)

Wednesday the 26th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.