Zapraszamy na Dożynki 2017!

Drukuj
poniedziałek, 04, wrzesień 2017

dozynki17

Dnia 9 września serdecznie zapraszamy do udziału w Dożynkach Gminnych!


W tym roku Gospodarzem Dożynek jest Sołectwo Jeziernik, impreza odbędzie się w parku w Ostaszewie.


Święto rozpoczniemy o godz. 13.00 mszą świętą dziękczynną w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Ostaszewie, po niej korowód dożynkowy poprowadzi uczestników wydarzenia do parku, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.


W programie artystyczno-rozrywkowym będziemy mieli okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu naszego lokalnego zespołu Żuławianki, przyjrzeć się - nie!!! więcej - wziąć udział w rywalizacji o tytuł Sołectwa na Medal!!! Prace nad przygotowaniem stoiska dożynkowego oraz wieńca już trwają :) Poza tymi dwoma - jakże emocjonującymi konkurencjami - odbędzie się rywalizacja sportowa.


W tym roku Sołtysi bądź Przedstawiciele Rad Sołeckich stoczą walkę gladiatorów! :), Dzieci pobiegną w podwójnych spodniach, Młodzież pokona trasę przy pomocy węża, Panie będą lepić pierogi natomiast Panowie strzelać gola na gulu! ;) Po emocjach związanych z konkursem - przyjdzie czas na relaks przy muzyce. O godzinie 19.00 zapraszamy na barwne widowisko Disco Polo Show, usłyszymy najbardziej znane utwory dance, obejrzymy tańce oraz pokaz fireshow. O godzinie 23.00 rozpocznie się zabawa taneczna z Legato Malbork! Zapraszamy!

 

Regulaminy:

Regulamin Dożynki 2017

Regulamin Konkursu na Wieniec Dożynkowy 2017

Źródło:GDKiS

Thursday the 23rd. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.