Program usuwania azbestu z terenu Gminy Ostaszewo

Drukuj
środa, 21, listopad 2012

Wójt Gminy Ostaszewo zaprasza do konsultacji społecznych na temat ,,Programu usuwania azbestu z terenu Gminy Ostaszewo”.


Na podstawie art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t. j. Dz. U. 2008 r. Nr 25, poz. 150 z późn. zm.) Wójt Gminy Ostaszewo zapewnia możliwość udziału społeczeństwa w postępowaniu, którego przedmiotem jest sporządzenie ww. programu.

„Program usuwania azbestu z terenu Gminy Ostaszewo” określa m.in. sposoby i procedury usuwania tego niebezpiecznego materiału z różnego rodzaju budowli i urządzeń, zasady utylizacji, harmonogram działania oraz źródła finansowania.

Przedmiotowy dokument przewidziany do konsultacji społecznych dostępny jest w wersji elektronicznej w zakładce "Zamierzenia i programy" w  gminnym Biuletynie Informacji Publicznej(http://www.pomorskie.eu/pl/bip/gminy/ostaszewo/gmina_ostaszewo/zamierzeniaprogramy/progazbest); jest także do wglądu w wersji drukowanej w Urzędzie Gminy w Ostaszewie pokój nr 6. 

Opinie i wnioski dotyczące ww. Programu należy złożyć do 04 grudnia 2012 r. w formie papierowej na adres: Urzędu Gminy Ostaszewo, ul. Kościuszki 51, fax: (55) 247 13 28 lub 247 13 18, lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Uwagi lub wnioski złożone po upływie terminu, pozostawia się bez rozpatrzenia.

Thursday the 23rd. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.