Ostatni dzień na spisanie się!

Punkt-spisowy ostatni-dzien-03-2

NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ CHWILI! Spisz się jeszcze dzisiaj

Punkt spisowy-03

Do 30 września br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który dotyczy wszystkich mieszkańców naszego kraju. Udział w spisie jest obowiązkowy, a za jego niewypełnienie przewidziana jest kara grzywny w wysokości do 5 tys. zł. Wszyscy, którzy jeszcze nie wywiązali się z tego obowiązku, mogą wypełnić formularz spisowy samodzielnie na stronie: https://spis.gov.pl/.

Czytaj więcej: NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ CHWILI! Spisz się jeszcze dzisiaj

NIE CZEKAJ DO OSTATNIEGO DNIA. SPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

R

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się 30 września! Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby wypełnić obowiązek spisowy.

Spis powszechny trwa od początku kwietnia. W województwie pomorskim do tej pory spisało się ponad 60% mieszkańców, a w naszej gminie 76 %. To ciągle mało! Do spisania pozostaje więc jeszcze sporo osób, które najczęściej wiedzą o spisie, ale wypełnienie formularza odkładają na ostatnią chwilę. Warto jednak pamiętać, że im dłużej będziemy czekać, tym większe prawdopodobieństwo stresu i problemów związanych np. z logowaniem do aplikacji spisowej lub połączeniem z infolinią spisową w ostatnich dniach września.

 

Jeszcze się nie spisałeś? Spodziewaj się rachmistrza!

Czytaj więcej: NIE CZEKAJ DO OSTATNIEGO DNIA. SPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Infolinia spisowa będzie działać dłużej!

Infolinia NSP od 13.09-30

Od 13 do 30 września br. infolinia spisowa, działająca pod numerem 22 279 99 99, będzie do Państwa dyspozycji każdego dnia – również w soboty i niedziele 
- w godzinach od 8:00 do 20:00 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).

Czytaj więcej: Infolinia spisowa będzie działać dłużej!

Kończy się spis powszechny! Nie czekaj, spisz się już dziś!

zdjęcie 11 15 09 2021

Zasubskrybuj nasz kanał RSS!

feed-image Nasze doniesienia
Thursday the 20th.
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.