NIE CZEKAJ! Spisz się już dzisiaj!

Drukuj
Kategoria: Narodowy Spis Powszechny 2021r.
wtorek, 07, wrzesień 2021

Narodowy-Spis-Powszechny-logo

Komunikat w Sprawie Narodowego Spisu Powszechnego

 

Wójt Gminy Ostaszewo jako Gminny Komisarz Spisowy przypomina o trwającym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Czasu jest coraz mniej – termin spisu upływa w dniu 30 września 2021 r.

 

Mieszkańcy, którzy jeszcze nie dokonali samospisu mogą się spisać w Urzędzie Gminy Ostaszewo. Gminne Biuro Spisowe pełni dyżur od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Ponadto w dniu 12 września 2021 r. podczas Dożynek Gminnych w Gniazdowie będzie działał Mobilny Punkt Spisowy, w którym u Rachmistrza spisowego wszystkie chętne osoby będą mogły się spisać.

Udział w spisie jest obowiązkowy, a wszystkie dane w nim zebrane objęte są tajemnicą statystyczną. Spisać można się przez Internet lub telefon do momentu, aż skontaktuje się z Tobą rachmistrz spisowy. Jeśli rachmistrz zadzwoni lub odwiedzi Cię, zgodnie z ustawą nie możesz odmówić przekazania danych. Odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny.

Przypominam, że osoba dokonująca spisu musi posiadać min. numery PESEL wszystkich domowników oraz znać powierzchnię użytkową mieszkania.

 

 

                                                            Gminny Komisarz Spisowy

                                                               Michał Chrząszcz

Monday the 6th.
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.