Informacja z otwarcia ofert

Dotyczy przetargu nieograniczonego na wykonanie usługi szkoleniowej przewidzianej dla nauczycieli wraz z dostawą zestawów materiałów szkoleniowych niezbędnych w trakcie prowadzonego szkolenia, oraz późniejsze wsparcie metodyczno – cyfrowe nad prawidłowością wdrażanych metod i technik oraz prowadzonych zajęć w ramach projektu „Nowoczesny i innowacyjny Zespół Szkół w Ostaszewie ”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Sprawa nr 2/RPO.3.2.1/02/2017) -POBIERZ (PDF)

Spotkanie Kadry Nauczycielskiej oraz Rady Rodziców.

22 lutego 2017 roku miało miejsce drugie spotkanie części Kadry Pedagogicznej Zespołu Szkół w Ostaszewie natomiast dzień później tj. 23 lutego 2017 odbyło się spotkanie Rady Rodzicielskiej. Na spotkaniach tych rozmawiano m.in. na temat projektu „Nowoczesny i innowacyjny Zespół Szkół w Ostaszewie” oraz na temat jego dalszej realizacji.

Czytaj więcej: Spotkanie Kadry Nauczycielskiej oraz Rady Rodziców.

Zasubskrybuj nasz kanał RSS!

feed-image Nasze doniesienia
Sunday the 5th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.