Logo Urzędu Gminy Ostaszewo

Deklarację CEEB można złożyć także po terminie

Ocena 0/5

30 czerwca 2022 r. minął ustawowy termin, do którego właściciele i zarządcy budynków mieszkalnych i niemieszkalnych powinni złożyć deklaracje o źródłach ciepła CEEB.

Niemniej, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego informuje, że można je składać również po ww. terminie, bez ryzyka automatycznego nałożenia kary.

 

Przypominamy, że deklarację można złożyć na dwa sposoby:

  1. w formie papierowej – na druku dostępnym w Urzędzie Gminy w Ostaszewie
    – wypełniony dokument można wysłać listem albo złożyć osobiście w urzędzie.
  2. w formie elektronicznej poprzez aplikację dostępną na stronie: https://ceeb.gov.pl/.

 

Deklaracja dotycząca źródeł ciepła i źródeł spalania paliw - Formularz A (.pdf)

 

Zapraszamy - złóż deklarację!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności