Logo Urzędu Gminy Ostaszewo

Serce na nakrętki. Zbieramy nakrętki na cele charytatywne!

Ocena 0/5
Zdjęcie do Serce na nakrętki. Zbieramy nakrętki na cele charytatywne!

W centrum Ostaszewa, na ul. Kościuszki (przed Bankiem Spółdzielczym) umieszczone zostało serce na nakrętki. Projekt realizowany przez Urząd Gminy w Ostaszewie zakłada wspomaganie ekologii, recyklingu, świadomą segregację odpadów oraz wspieranie potrzebujących poprzez działanie polegające na odkręcaniu nakrętek i umieszczaniu ich w "symbolicznym" sercu.

Serce na nakrętki to projekt, który ma na celu przy współpracy mieszkańców Gminy Ostaszewo zebrać jak największą ilość plastikowych zakrętek po opakowaniach i przekazać je wybranej osobie potrzebującej. Jest to projekt wspomagający również recykling w naszej gminie oraz umożliwia mieszkańcom w świadomy i łatwy sposób pozbycie się zbędnych nakrętek, równocześnie pomagając potrzebujących.

Zebrane nakrętki będą przekazywane dla osób potrzebujących z terenu Gminy Ostaszewo (np. wymagających leczenia rehabilitacyjnego, wyjazdów na turnusy, zakupu sprzętu leczniczego, leków, niezbędnych rzeczy do życia).

Zachęcamy do zbierania nakrętek oraz do zgłaszania osób potrzebujących pomocy z terenu Gminy Ostaszewo.

Osoba do kontaktu: Joanna Bryk, Sekretarz Gminy Ostaszewo, tel. 55 247 13 18 w. 32.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności