Wyłączenie naziemnej telewizji analogowej

Drukuj
czwartek, 07, luty 2013

dvbtPrzypominamy, że od dnia 19 marca 2013 roku, na terenie gminy, nie będzie możliwy odbiór analogowego sygnału telewizji naziemnej. Do dalszego odbioru niezbędne będzie przystosowanie odbiorników do cyfrowego sygnału (DVB-T).

Osoby dotychczas korzystające z usług operatorów kablowych/satelitarnych i nie zainteresowane odbiorem programów telewizji naziemnej nie muszą dokonywać wymiany instalacji antenowej, anteny ani odbiornika.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ulotką informacyjną, w której znajdziecie Państwo niezbędne informacje!

Więcej informacji na temat odbioru naziemnej telewizji cyfrowej można dowiedzieć się na stronie http://cyfryzacja.gov.pl/ ,lub dzwoniąc pod numer infolinii: 800 007 788.

 

Plakat Jak odbierać telewizję naziemną od UKE Gdynia

 

Uwaga!

Przestrzegamy przed nieuczciwymi akwizytorami i sprzedawcami, którzy powołują się na nieprawdziwe informacje, namawiają do kupna odbiorników satelitarnych i podpisywania umów abonamentowych, strasząc, że są one niezbędne do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Pamiętajmy również, że zakup dekodera STB to wydatek rzędu 80-150 zł. Instalację urządzenia można wykonać w większości przypadków samodzielnie.

Friday the 23rd.
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.